OLEME PÄRNU VANALINNA PÕHIKOOLI 2.B KLASSI ÕPILASED.
14.12.10
III advent
Täna esinesid III advendihommikul neljandate klasside õpilased. Päkapikkudel oli varuks luuletusi ja laule, saime kuulata klaverimängu ja viiulmuusikat. Hommik algas mõnusalt! Aitäh!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar