14.12.10

III advent



Täna esinesid III advendihommikul neljandate klasside õpilased. Päkapikkudel oli varuks luuletusi ja laule, saime kuulata klaverimängu ja viiulmuusikat. Hommik algas mõnusalt! Aitäh!

Kommentaare ei ole: