13.12.10

II advent





Eelmisel esmaspäeval esinesid II advendihommikul meie klassi lapsed koos paralleelklassi õpilastega. Pildid on üleval kooli kodulehel. Sain võtta mõned fotod enne esinemist ja pärast klassis, kui usinad päkapikud juba tarkusi kogusid.

Kommentaare ei ole: