30.11.10

Ettelugemise tund





Täna käisime koos naaberklassi õpilastega kooli raamatukogus ettelugemist kuulamas. Neljanda klassi tüdrukud lugesid meile ühe õpetliku jõulujutu. Aitäh! Raamatukogu juhataja tutvustas raamatukogu neile, kes veel raamatuid laenutanud ei olnud. Küllap nüüd saab nii mõnestki poisist-tüdrukust tihedam raamatukogu külastaja.

Kommentaare ei ole: